Участь у засіданні Ради директорів Українського об’єднання лізингодавців

leasingРадник ЮФ Вернер, Музичка Марія, взяла участь у засіданні Ради директорів асоціації лізингодавців України.

На засіданні Ради підбивали підсумки діяльності асоціації протягом 2016 року, а також обговорили стратегію розвитку та діяльності асоціації протягом 2017 року. 

ЮФ Вернер протягом цього року здійснюватиме  роботу в юридичному комітеті асоціації лізингодавців

Бізнес-тренінг «Оскарження процедури держзакупівель в системі Prozorro»

business_training_prozorro21 грудня 2016 року ЮФ Вернер разом із компанією LAV Consult провели для представників всесвітньої науково-дослідної біофармацевтичної компанії бізнес-тренінг, що був присвячений питанню оскарження допорогових та надпорогових закупівель у системі Prozorro.

Станом на сьогодні чимало представників бізнесу стикаються з порушеннями під час проведення тендерів, проте не завжди знають, як відновити свої порушені права: як подати скаргу і до якої установи скаржитися, які додаткові механізми захисту можна застосувати.

В ході бізнес-тренінгу доповідачі окреслили повноваження органу оскарження, процедуру розгляду скарги та правові наслідки, що можуть настати для учасників процедури державних закупівель, що порушили вимоги чинного законодавства України.  

ЮФ Вернер виступила партнером ІІІ Всеукраїнського Форуму-практикуму «Рух у ProZorro» у медичній галузі»

ЮФ Вернер виступила партнером Форуму-практикуму «Рух у ProZorro» у медичній галузі», який відбувся 4 листопада 2016 в м. Києві. Форум було організовано компанією LAV CONSULT та ДП «ПРОЗОРРО» для представників медичної та фармацевтичної галузі.

Форум-практикум став ефективним майданчиком для діалогу між замовниками та постачальниками в системі «ПроЗорро». Учасники Форуму мали змогу отримати інформацію стосовно особливостей здійснення закупівель безпосередньо у представників ДП «ПроЗорро», МОЗ та АМКУ.

Слід зазначити, що поряд з технічними питаннями щодо функціонування системи ProZorro, в учасників Форуму виникало багато запитань стосовно виконання договорів, оскарження результатів закупівель. Партнер ЮФ Вернер Костянтин Сулима мав змогу поділитися  з учасниками Форуму досвідом компанії в практиках врегулювання спорів, супроводження укладення договорів.

prozorro